Ogłoszenia Duszpasterskie, XIX Niedziela Zwykła – 9 sierpnia AD 2020

XXVIII Niedziela Zwykła, 11 października AD. 2020

  • Dzisiaj przeżywamy w całej Polsce Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – po każdej Mszy świętej. Bóg zapłać!
  • W liturgii bieżącego tygodnia: we czwartek: św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła; w piątek: św. Jadwigi Śląskiej, zakonnicy; w sobotę: św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa męczennika.
  • W najbliższy wtorek przeżywać będziemy ostatni już w tym roku Dzień Fatimski. Na Mszę św. na godz. 10:00 zapraszamy szczególnie ludzi starszych i chorych. Po tej Mszy św. poświęcimy lekarstwa. Zatroszczmy się o naszych sąsiadów, którzy mają trudności z dojściem czy dojazdem do kościoła. Gdyby była taka potrzeba to możemy też przywieźć takie osoby tylko prosimy o zgłoszenie w zakrystii. Po wieczornej Mszy św. „procesja światła”. Prosimy o przyniesienie świec i ich zabezpieczenie przed kapaniem wosku na posadzkę i ławki.
  • W najbliższy piątek: Msza św. wieczorna o uzdrowienie fizyczne i duchowe za przyczyną św. Szarbela. Po Eucharystii – Adoracja Uwielbienia i namaszczenie olejem Świętego z Libanu. Zapraszamy!
  • Zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową każdego dnia o godz. 17:30.
  • W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich Ludzi Morza na Mszę św. w ich intencji o godz. 12:00.
  • Zbliża się listopad – czas szczególnej modlitwy za zmarłych. W kościele wyłożone są już kartki wypominkowe. Prosimy zabrać je ze sobą i wypisać na nich imiona swoich zmarłych. W ich intencji będziemy w naszym Stowarzyszeniu w Polsce odprawiać codziennie 24 Msze święte. W naszej świątyni modlitwa wypominkowa o godz. 17.30 oraz Eucharystia za zmarłych – przeważnie o 18:00 (z nielicznymi wyjątkami). Bóg zapłać za złożone przy tej okazji ofiary.

 

Błogosławionej niedzieli!

Szczęść Boże!