XI Niedziela Zwykła, 14 czerwca AD 2020

przez | 12 czerwca 2020

Sakrament bierzmowania w naszej parafii będzie udzielany w czwartek, 18-go czerwca, na Mszy św. wieczornej. Kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami zapraszamy na codzienną Eucharystię o godz. 18:00. Po Mszach świętych – spotkanie. Obecność obowiązkowa!

W piątek – Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie za wstawiennictwem Św. Szarbela o godz. 18.00.

W liturgii bieżącego tygodnia: w środę: wspomnienie
św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika; w piątek: uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; w sobotę: wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

W następną niedzielę swój złoty jubileusz kapłański będzie obchodził Henryk Kazaniecki SAC, przewodnicząc Mszy św. o godz. 12:00.

Ludzi Morza zapraszamy na Mszę św. w następną niedzielę, na 12:00. Po Eucharystii – w Kaplicy Morskiej – modlić się będziemy za ofiary zatonięcia m/s Kudowa Zdrój, a także poświęcimy pamiątkową tablicę.

Biuro Radia Maryja przy naszej parafii obchodzi w tym roku 25-lecie swojej działalności. Z okazji tego jubileuszu zapraszamy na uroczysta Mszę św. w sobotę, 20-go czerwca, na godz. 13:00. Eucharystii przewodniczyć będzie E. ks. abp. Andrzej Dzięga.

Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie o 17:45.